Adata Dysk SSD LEGEND 860 2TB PCIe 4x4 6000/5000 MB/s M.2
1 337,00 zł
Brutto
Adata Dysk SSD LEGEND 860 2TB PCIe 4x4 6000/5000 MB/s M.2 Adata Dysk SSD LEGEND 860 2TB PCIe 4x4 6000/5000 MB/s M.2 to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk SSD LEGEND 860 2TB PCIe 4x4 6000/5000 MB/s M.2
Adata Dysk SSD LEGEND 860 2TB PCIe 4x4 6000/5000 MB/s M.2 to dysk SSD o pojemności 2TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
2TB
Pojemność dysku
6000MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 4.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | LEGEND 860 |
| Pojemność dysku | 2TB |
| Prędkość odczytu | 6000MB/s |
| Prędkość zapisu | 5000MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 640TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 9.5g |
| Wysokość | 3.13mm |
SLEG-860-2000GCS
29 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 9.5g
- Model
- LEGEND 860
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 2TB
- Interfejs dysku
- PCIe 4.0
- TBW
- 640TB
- Prędkość odczytu
- 6000MB/s
- Prędkość zapisu
- 5000MB/s
- Wysokość
- 3.13mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711085949509
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także