Adata Dysk SSD Legend 710 512GB PCIe 3x4 2.4/1.6 GB/s M2
478,00 zł
Brutto
Adata Dysk SSD Legend 710 512GB PCIe 3x4 2.4/1.6 GB/s M2 Adata Dysk SSD Legend 710 512GB PCIe 3x4 2.4/1.6 GB/s M2 to dysk SSD z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk SSD Legend 710 512GB PCIe 3x4 2.4/1.6 GB/s M2
Adata Dysk SSD Legend 710 512GB PCIe 3x4 2.4/1.6 GB/s M2 to dysk SSD z interfejsem PCIe 3.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
PCIe 3.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Legend 710
Model
36 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Pozostałe parametry: Wymiary z radiatorem: 3,13 x 22 x 80 mm Waga z radiatorem: 9 g .
Specyfikacja techniczna
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 150K |
| Interfejs dysku | PCIe 3.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | Legend 710 |
| Pozostałe parametry | Wymiary z radiatorem: 3,13 x 22 x 80 mm Waga z radiatorem: 9 g |
| TBW | 130TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 6.2g |
ALEG-710-512GCS
15 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 6.2g
- Model
- Legend 710
- Pozostałe parametry
- Wymiary z radiatorem: 3,13 x 22 x 80 mm Waga z radiatorem: 9 g
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- Interfejs dysku
- PCIe 3.0
- TBW
- 130TB
- Prędkość odczytu
- Prędkość zapisu
- Ilość operacji odczytu IOPS (maks.)
- Ilość operacji zapisu IOPS (maks.)
- 150K
- Wysokość
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711085937834
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także