Lexar Dysk SSD NQ780 1TB Gen4 NVMe 2280 6000/2500
624,99 zł
Brutto
Lexar Dysk SSD NQ780 1TB Gen4 NVMe 2280 6000/2500 Lexar Dysk SSD NQ780 1TB Gen4 NVMe 2280 6000/2500 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Lexar Dysk SSD NQ780 1TB Gen4 NVMe 2280 6000/2500
Lexar Dysk SSD NQ780 1TB Gen4 NVMe 2280 6000/2500 to dysk SSD o pojemności 1TB, z interfejsem PCIe 4.0. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
1TB
Pojemność dysku
6000MB/s
Prędkość odczytu
PCIe 4.0
Interfejs dysku
M.2 2280
Format szerokości dysku
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF) | 1500000h |
| Format szerokości dysku | M.2 2280 |
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 80mm |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Nie dotyczy |
| Model | NQ780 |
| Pojemność dysku | 1TB |
| Prędkość odczytu | 6000MB/s |
| Prędkość zapisu | 2500MB/s |
| Szerokość | 22mm |
| TBW | 600TB |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Waga | 6g |
| Wysokość | 2.45mm |
LNQ780X001T-RNNNG
30 Przedmioty
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Nie dotyczy
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 6g
- Model
- NQ780
- Typ dysku
- SSD
- Format szerokości dysku
- M.2 2280
- Typ napędu
- Wewnętrzny
- Pojemność dysku
- 1TB
- Interfejs dysku
- PCIe 4.0
- TBW
- 600TB
- Czas pracy pomiędzy awariami (MTBF)
- 1500000h
- Prędkość odczytu
- 6000MB/s
- Prędkość zapisu
- 2500MB/s
- Wysokość
- 2.45mm
- Szerokość
- Głębokość
Specyficzne kody
- EAN13
- 843367137008
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także