Adata Dysk SSD External SC735 2TB U3.2C 1000/1000MB/s Grey
Adata Dysk SSD External SC735 2TB U3.2C 1000/1000MB/s Grey Adata Dysk SSD External SC735 2TB U3.2C 1000/1000MB/s Grey to dysk SSD z interfejsem USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Adata Dysk SSD External SC735 2TB U3.2C 1000/1000MB/s Grey
Adata Dysk SSD External SC735 2TB U3.2C 1000/1000MB/s Grey to dysk SSD z interfejsem USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2. Zapewnia szybki dostęp do danych i krótki czas uruchamiania systemu.
Wydajność i niezawodność
Gwarancja: 60 miesięcy - Gwarancja normalna. Interfejs dysku: USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 60 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Głębokość | 55mm |
| Interfejs dysku | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Szary |
| Model | SC735 |
| Szerokość | 28.5mm |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Waga | 13.6g |
| Wysokość | 21.1mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
Szary - Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 60 miesięcy - Gwarancja normalna
- Waga
- 13.6g
- Model
- SC735
- Typ dysku
- SSD
- Typ napędu
- Zewnętrzny
- Pojemność dysku
- Interfejs dysku
- USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2
- Prędkość odczytu
- Prędkość zapisu
- Wysokość
- 21.1mm
- Szerokość
- 28.5mm
- Głębokość
- 55mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711658153470
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także