Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps
Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej. 2,4 GHz i 5 GHz.
Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps
Access Point UBIQUITI UniFi U6 In-Wall WiFi 6 5,3Gbps to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3-Enterprise/ENT. Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service), Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network). Moc wyjściowa: 22 dBm 2,4GHz, 26 dBm 5-7GHz. Porty wej/wyj: 5x 10M/100M/1G RJ-45.
Specyfikacja techniczna
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WPA2-Enterprise/ENT, WPA3-Enterprise/ENT |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service), Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) |
| Ilość portów LAN | 5 |
| Ilość portów PoE | 5 |
| Moc wyjściowa | 22 dBm 2,4GHz, 26 dBm 5-7GHz |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 5x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 5400 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 31,2 x 96 x 139,6 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 5 dBi (2,4GHz), 5,9 dBi (5GHz) |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 31,2 x 96 x 139,6
- Moc wyjściowa
- 22 dBm 2,4GHz, 26 dBm 5-7GHz
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
- Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Access Point / Punkt dostępowy
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q)
IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+)
IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 5400 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WPA-Enterprise/ENT
WPA-PSK
WPA2-Enterprise/ENT
WPA3-Enterprise/ENT - Dodatkowe funkcje urządzenia
- QoS (Quality of Service)
Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) - Ilość portów LAN
- 5
- Porty wej/wyj
- 5x 10M/100M/1G RJ-45
- Port PoE
- Tak
- Zysk anteny bezprzewodowej
- 5 dBi (2,4GHz), 5,9 dBi (5GHz)
- Ilość portów PoE
- 5
Specyficzne kody
- EAN13
- 0810010077493
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także