Access Point Tenda W15-Pro WiFi 6 AX3000 2x1GbE MU-MIMO PoE In-Wall
Access Point Tenda W15-Pro WiFi 6 AX3000 2x1GbE MU-MIMO PoE In-Wall Access Point Tenda W15-Pro WiFi 6 AX3000 2x1GbE MU-MIMO PoE In-Wall to punkt dostępowy WiFi. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej. Wewnętrzna.
Access Point Tenda W15-Pro WiFi 6 AX3000 2x1GbE MU-MIMO PoE In-Wall
Access Point Tenda W15-Pro WiFi 6 AX3000 2x1GbE MU-MIMO PoE In-Wall to punkt dostępowy WiFi. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Bezpieczeństwo: WPA, WPA2, WPA3-AES, WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP. Dodatkowe funkcje urządzenia: Kontrola dostępu, Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), MU-MIMO, OFDMA, Kształtowanie wiązki (Beamforming), Izolacja AP, Automatyczny wybór kanału. Moc wyjściowa: 2,4GHz: maks. 21,5 dBm; 5GHz: maks. 23,5 dBm. Porty wej/wyj: 2x 10M/100M/1G RJ-45.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA, WPA2, WPA3-AES, WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network), MU-MIMO, OFDMA, Kształtowanie wiązki (Beamforming), Izolacja AP, Automatyczny wybór kanału |
| Ilość portów LAN | 2 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | 2,4GHz: maks. 21,5 dBm; 5GHz: maks. 23,5 dBm |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 2x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3000 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy, Client + Access Point / Tryb karty WiFi + Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 32 x 86 x86 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 4 dBi (2,4GHz), 5 dBi (5GHz) |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 32 x 86 x86
- Moc wyjściowa
- 2,4GHz: maks. 21,5 dBm; 5GHz: maks. 23,5 dBm
- Ilość portów USB
- 0 szt.
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
Client + Access Point / Tryb karty WiFi + Punkt dostępowy - Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Access Point / Punkt dostępowy
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.3at/af standard for PoE ports
IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ac Wave 2
IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 3000 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WEP
WPA
WPA-PSK
WPA2
WPA2-PSK
WPA3-AES - Antena
- Wewnętrzna
- Odpinana antena
- Nie
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Automatyczny wybór kanału
Izolacja AP
Kontrola dostępu
Kształtowanie wiązki (Beamforming)
MU-MIMO
OFDMA
Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) - Ilość portów LAN
- 2
- Ilość portów WAN
- 0
- Porty wej/wyj
- 2x 10M/100M/1G RJ-45
- Port PoE
- Tak
- Zysk anteny bezprzewodowej
- 4 dBi (2,4GHz), 5 dBi (5GHz)
- Ilość portów PoE
- 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 6932849435153
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także