Access Point TP-Link EAP115-Wall V1 N300 2xLAN Fast Ethernet PoE Ścienny
Access Point TP-Link EAP115-Wall V1 N300 2xLAN Fast Ethernet PoE Ścienny Access Point TP-Link EAP115-Wall V1 N300 2xLAN Fast Ethernet PoE Ścienny to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point TP-Link EAP115-Wall V1 N300 2xLAN Fast Ethernet PoE Ścienny
Access Point TP-Link EAP115-Wall V1 N300 2xLAN Fast Ethernet PoE Ścienny to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 2 szt.. Bezpieczeństwo: WEP 64, WEP 128, WPA, WEP 152, WPA-PSK, WPA2-Enterprise/ENT, WPA2-PSK. Porty wej/wyj: 2x 10M/100M RJ-45 LAN. Prędkość transmisji: Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Bezpieczeństwo | WEP 64, WEP 128, WPA, WEP 152, WPA-PSK, WPA2-Enterprise/ENT, WPA2-PSK |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, QoS (Quality of Service), Filtrowanie adresów MAC, Harmonogram resetu, Kontrola mocy transmisji, Automatyczny wybór kanału, Izolacja klientów sieci bezprzewodowej, Multi SSID, Równoważenie obciążenia pasma, Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej, Mapowanie SSID do VLAN |
| Ilość portów LAN | 2 |
| Moc wyjściowa | CE:15dBm |
| Porty wej/wyj | 2x 10M/100M RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 86,8 x 86,8 x 30,2 mm |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 1,8 dBi |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 86,8 x 86,8 x 30,2 mm
- Moc wyjściowa
- CE:15dBm
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
- Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Access Point / Punkt dostępowy
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WEP 64
WEP 128
WEP 152
WPA
WPA-PSK
WPA2-Enterprise/ENT
WPA2-PSK - Antena
- Wewnętrzna - 2 szt.
- Odpinana antena
- Nie
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Automatyczny wybór kanału
Filtrowanie adresów MAC
Harmonogram resetu
Izolacja klientów sieci bezprzewodowej
Kontrola dostępu
Kontrola mocy transmisji
Mapowanie SSID do VLAN
Multi SSID
QoS (Quality of Service)
Równoważenie obciążenia pasma
Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej - Ilość portów LAN
- 2
- Porty wej/wyj
- 2x 10M/100M RJ-45 LAN
- Zysk anteny bezprzewodowej
- 1,8 dBi
Specyficzne kody
- EAN13
- 6935364093457
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także