Access Point UBIQUITI U6-ENTERPRISE-IW Wi-Fi 6E 4x1GbE 1x2,5GbE MU-MIMO
Access Point UBIQUITI U6-ENTERPRISE-IW Wi-Fi 6E 4x1GbE 1x2,5GbE MU-MIMO Access Point UBIQUITI U6-ENTERPRISE-IW Wi-Fi 6E 4x1GbE 1x2,5GbE MU-MIMO to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point UBIQUITI U6-ENTERPRISE-IW Wi-Fi 6E 4x1GbE 1x2,5GbE MU-MIMO
Access Point UBIQUITI U6-ENTERPRISE-IW Wi-Fi 6E 4x1GbE 1x2,5GbE MU-MIMO to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK. Częstotliwość pracy: 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz. Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service), MU-MIMO, OFDMA, Kształtowanie wiązki (Beamforming).
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service), MU-MIMO, OFDMA, Kształtowanie wiązki (Beamforming) |
| Ilość portów LAN | 5 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | 2,4GHz 22 dBm; 5GHz 26 dBm; 6GHz 26 dBm |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45, 4x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 33,8 x 159,7 x 156,7 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 4 dBi (2,4GHz), 5,8 dBi (5GHz), 5.8 dBi (6GHz) |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 33,8 x 159,7 x 156,7
- Moc wyjściowa
- 2,4GHz 22 dBm; 5GHz 26 dBm; 6GHz 26 dBm
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
- Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Access Point / Punkt dostępowy
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.3bt
IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz
- Bezpieczeństwo
- WPA-Enterprise/ENT
WPA-PSK - Antena
- Wewnętrzna - 4 szt.
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Kształtowanie wiązki (Beamforming)
MU-MIMO
OFDMA
QoS (Quality of Service) - Ilość portów LAN
- 5
- Porty wej/wyj
- 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45
4x 10M/100M/1G RJ-45 - Port PoE
- Tak
- Zysk anteny bezprzewodowej
- 4 dBi (2,4GHz), 5,8 dBi (5GHz), 5.8 dBi (6GHz)
- Ilość portów PoE
- 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 0810010077523
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także