Access Point TP-Link EAP723 BE5000 Wi-Fi 7 1x2,5GbE MU-MIMO Mesh PoE
Access Point TP-Link EAP723 BE5000 Wi-Fi 7 1x2,5GbE MU-MIMO Mesh PoE Access Point TP-Link EAP723 BE5000 Wi-Fi 7 1x2,5GbE MU-MIMO Mesh PoE to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point TP-Link EAP723 BE5000 Wi-Fi 7 1x2,5GbE MU-MIMO Mesh PoE
Access Point TP-Link EAP723 BE5000 Wi-Fi 7 1x2,5GbE MU-MIMO Mesh PoE to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.. Bezpieczeństwo: WPA3-Personal/Enterprise, WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise. Moc wyjściowa: CE: 25 dBm (2.4GHz); 25 dBm (5GHz, band 1&4); 24 dBm (5GHz, band 2&3). Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA3-Personal/Enterprise, WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, QoS (Quality of Service), Filtrowanie adresów MAC, Statyczny adres IP, MU-MIMO, OFDMA, Kształtowanie wiązki (Beamforming), Dynamiczny adres IP, Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler), Mesh, Harmonogram resetu, Statystyki transmisji bezprzewodowej |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | CE: 25 dBm (2.4GHz); 25 dBm (5GHz, band 1&4); 24 dBm (5GHz, band 2&3) |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45 LAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 5000 Mbps 688 Mbps (2,4 GHz) + 4324 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 × 160 × 36,7 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2 x 4 dBi (2.4GHz), 4 x 5 dBi (5GHz) |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 60
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 160 × 160 × 36,7
- Moc wyjściowa
- CE: 25 dBm (2.4GHz); 25 dBm (5GHz, band 1&4); 24 dBm (5GHz, band 2&3)
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
- Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Access Point / Punkt dostępowy
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+)
IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11be Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 7)
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 5000 Mbps 688 Mbps (2,4 GHz) + 4324 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WPA-Personal/Enterprise
WPA2-Personal/Enterprise
WPA3-Personal/Enterprise - Antena
- Wewnętrzna - 4 szt.
- Odpinana antena
- Nie
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Dynamiczny adres IP
Filtrowanie adresów MAC
Harmonogram resetu
Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler)
Kontrola dostępu
Kształtowanie wiązki (Beamforming)
MU-MIMO
Mesh
OFDMA
QoS (Quality of Service)
Statyczny adres IP
Statystyki transmisji bezprzewodowej - Ilość portów LAN
- 1
- Porty wej/wyj
- 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45 LAN
- Port PoE
- Tak
- Zysk anteny bezprzewodowej
- 2 x 4 dBi (2.4GHz), 4 x 5 dBi (5GHz)
- Ilość portów PoE
- 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 8885020623031
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także