Access Point TP-Link EAP620 HD AX1800 1xLAN 1GB PoE Sufitowy
Access Point TP-Link EAP620 HD AX1800 1xLAN 1GB PoE Sufitowy Access Point TP-Link EAP620 HD AX1800 1xLAN 1GB PoE Sufitowy to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point TP-Link EAP620 HD AX1800 1xLAN 1GB PoE Sufitowy
Access Point TP-Link EAP620 HD AX1800 1xLAN 1GB PoE Sufitowy to punkt dostępowy WiFi marki TP-Link Systems Inc.. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 8 szt.. Dodatkowe funkcje urządzenia: Kontrola dostępu, QoS (Quality of Service), Filtrowanie adresów MAC, Harmonogram resetu, Równoważenie obciążenia pasma, Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej. Moc wyjściowa: CE:20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz) FCC: 25dBm(2.4GHz) 25dBm(5GHz). Porty wej/wyj: 1x 10M/100M/1G RJ-45.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 8 szt. |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kontrola dostępu, QoS (Quality of Service), Filtrowanie adresów MAC, Harmonogram resetu, Równoważenie obciążenia pasma, Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | CE:20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz) FCC: 25dBm(2.4GHz) 25dBm(5GHz) |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1800 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 243 x 243 x 64 |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 243 x 243 x 64
- Moc wyjściowa
- CE:20dBm(2,4GHz), 23dBm(5GHz) FCC: 25dBm(2.4GHz) 25dBm(5GHz)
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
- Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Access Point / Punkt dostępowy
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 1800 Mbps 574 Mbps (2,4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz)
- Antena
- Wewnętrzna - 8 szt.
- Odpinana antena
- Nie
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- Filtrowanie adresów MAC
Harmonogram resetu
Kontrola dostępu
QoS (Quality of Service)
Równoważenie obciążenia pasma
Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej - Ilość portów LAN
- 1
- Porty wej/wyj
- 1x 10M/100M/1G RJ-45
- Port PoE
- Tak
- Ilość portów PoE
- 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 4897098687765
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także