Access Point UBIQUITI UAP-nanoHD-3 Wi-Fi 5 AC2100 1xLAN
Access Point UBIQUITI UAP-nanoHD-3 Wi-Fi 5 AC2100 1xLAN Access Point UBIQUITI UAP-nanoHD-3 Wi-Fi 5 AC2100 1xLAN to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point UBIQUITI UAP-nanoHD-3 Wi-Fi 5 AC2100 1xLAN
Access Point UBIQUITI UAP-nanoHD-3 Wi-Fi 5 AC2100 1xLAN to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Antena: Wewnętrzna - 4 szt.. Bezpieczeństwo: WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WEP. Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service). Moc wyjściowa: 2,4 GHz: 23 dBm; 5 GHz: 26 dBm.
Specyfikacja techniczna
| Antena | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Bezpieczeństwo | WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WEP |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service) |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Moc wyjściowa | 2,4 GHz: 23 dBm; 5 GHz: 26 dBm |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 2100 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 32,65 x 160 x 160 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 2,8 dBi (2,4GHz), 3 dBi (5GHz) |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 32,65 x 160 x 160
- Moc wyjściowa
- 2,4 GHz: 23 dBm; 5 GHz: 26 dBm
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
- Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Access Point / Punkt dostępowy
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.1r GPRP (GARP Proprietary Attribute Registration Protocol)
IEEE 802.1v VLAN Classification by Protocol and Port
IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE)
IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ac Wave 2
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11k WLAN Management System
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz i 5 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 2100 Mbps 300 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WEP
WPA-Enterprise/ENT
WPA-PSK - Antena
- Wewnętrzna - 4 szt.
- Dodatkowe funkcje urządzenia
- QoS (Quality of Service)
- Ilość portów LAN
- 1
- Porty wej/wyj
- 1x 10M/100M/1G RJ-45
- Port PoE
- Nie
- Zysk anteny bezprzewodowej
- 2,8 dBi (2,4GHz), 3 dBi (5GHz)
Specyficzne kody
- EAN13
- 0817882025027
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także