Access Point UBIQUITI UniFi U7 Pro WiFi 7 1x2.5GbE 2x2 MIMO WPA3 PoE+
Access Point UBIQUITI UniFi U7 Pro WiFi 7 1x2.5GbE 2x2 MIMO WPA3 PoE+ Access Point UBIQUITI UniFi U7 Pro WiFi 7 1x2.5GbE 2x2 MIMO WPA3 PoE+ to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Access Point UBIQUITI UniFi U7 Pro WiFi 7 1x2.5GbE 2x2 MIMO WPA3 PoE+
Access Point UBIQUITI UniFi U7 Pro WiFi 7 1x2.5GbE 2x2 MIMO WPA3 PoE+ to punkt dostępowy WiFi marki Ubiquiti Networks Inc. Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej.
Łączność i wydajność sieci
Bezpieczeństwo: WPA3-Enterprise/ENT, WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WPA2-Enterprise/ENT. Częstotliwość pracy: 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz. Dodatkowe funkcje urządzenia: QoS (Quality of Service), Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network). Moc wyjściowa: 22 dBm (2.4 GHz), 26 dBm (5 GHz), 23 dBm (6 GHz).
Specyfikacja techniczna
| Bezpieczeństwo | WPA3-Enterprise/ENT, WPA-Enterprise/ENT, WPA-PSK, WPA2-Enterprise/ENT |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service), Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Ilość portów PoE | 1 |
| Moc wyjściowa | 22 dBm (2.4 GHz), 26 dBm (5 GHz), 23 dBm (6 GHz) |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45 Uplink |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 688 Mbps (2,4 GHz) + 2882 Mbps (5 GHz) + 5765 Mbps (6 GHz) |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 206 x 46 |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 4 dBi (2,4GHz), 6 dBi (5GHz), 5.8 dBi (6GHz) |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wymiary [G x S x W] (mm)
- 206 x 46
- Moc wyjściowa
- 22 dBm (2.4 GHz), 26 dBm (5 GHz), 23 dBm (6 GHz)
- Tryb pracy
- Access Point / Punkt dostępowy
- Rodzaj urządzenia bezprzewodowego
- Access Point / Punkt dostępowy
- Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami
- IEEE 802.1Q VLAN (Virtual Local Area Network - Dot1q)
IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz
IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5)
IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6)
IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11be Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 7)
IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz
IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) - Częstotliwość pracy
- 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz
- Prędkość transmisji
- Wi-Fi: 688 Mbps (2,4 GHz) + 2882 Mbps (5 GHz) + 5765 Mbps (6 GHz)
- Bezpieczeństwo
- WPA-Enterprise/ENT
WPA-PSK
WPA2-Enterprise/ENT
WPA3-Enterprise/ENT - Dodatkowe funkcje urządzenia
- QoS (Quality of Service)
Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) - Ilość portów LAN
- 1
- Porty wej/wyj
- 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45 Uplink
- Port PoE
- Tak
- Zysk anteny bezprzewodowej
- 4 dBi (2,4GHz), 6 dBi (5GHz), 5.8 dBi (6GHz)
- Ilość portów PoE
- 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 0810084693650
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także