Słuchawki z mikrofonem iBOX HPI1528MV Gaming
Słuchawki z mikrofonem iBOX HPI1528MV Gaming Słuchawki z mikrofonem iBOX HPI1528MV Gaming to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania. Czarno-czerwony.
Słuchawki z mikrofonem iBOX HPI1528MV Gaming
Słuchawki z mikrofonem iBOX HPI1528MV Gaming to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2x mini jack 3,5mm 3-pin. Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 106dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.20 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarno-czerwony |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Typ mikrofonu | Brak danych |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarno-czerwony
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 2.20
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Wykonanie / przeznaczenie
- Dla graczy / Gaming
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Typ mikrofonu
- Brak danych
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 2x mini jack 3,5mm 3-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Na kablu
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 40mm
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 106dB +/-3dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901443052401
15 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także