Słuchawki z mikrofonem Fury Phantom podświetlenie Gaming czarno-niebieskie
Słuchawki z mikrofonem Fury Phantom podświetlenie Gaming czarno-niebieskie Słuchawki z mikrofonem Fury Phantom podświetlenie Gaming czarno-niebieskie to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania.
Słuchawki z mikrofonem Fury Phantom podświetlenie Gaming czarno-niebieskie
Słuchawki z mikrofonem Fury Phantom podświetlenie Gaming czarno-niebieskie to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania.
Kluczowe cechy
Kolor: Czarno-niebieski. Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2 x jack x 3,5 mm, USB 2.0 Dla podświetlenia LED.
Specyfikacja techniczna
| Czułość słuchawek | 96dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Czarno-niebieski |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2 x jack x 3,5 mm, USB 2.0 Dla podświetlenia LED |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarno-niebieski
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 2.00
- Komunikacja
- Przewodowa
- Wykonanie / przeznaczenie
- Dla graczy / Gaming
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 2 x jack x 3,5 mm
USB 2.0 Dla podświetlenia LED - Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Tak
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 96dB +/-3dB
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901969426496
15 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także