Słuchawki z mikrofonem Defender SCRAPPER 500 Gaming niebiesko-czarne +
Słuchawki z mikrofonem Defender SCRAPPER 500 Gaming niebiesko-czarne + Słuchawki z mikrofonem Defender SCRAPPER 500 Gaming niebiesko-czarne + to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania.
Słuchawki z mikrofonem Defender SCRAPPER 500 Gaming niebiesko-czarne +
Słuchawki z mikrofonem Defender SCRAPPER 500 Gaming niebiesko-czarne + to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania.
Kluczowe cechy
Kolor: Niebiesko-czarny. Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 2xmini jack 3,5mm 3 pin + adapter 1xmini jack 3,5mm 4 pin.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: słuchawki, adapter 4 pin, kod do gry.
Specyfikacja techniczna
| Czułość mikrofonu | -54 dB +/-3dB |
| Czułość słuchawek | 105dB +/-3dB |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.00 |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Kolor | Niebiesko-czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100Hz - 16kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2xmini jack 3,5mm 3 pin + adapter 1xmini jack 3,5mm 4 pin |
| Regulacja głośności | Na słuchawce |
| Typ słuchawek | Zamknięte |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Niebiesko-czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 2.00
- Zawartość opakowania
- słuchawki, adapter 4 pin, kod do gry
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Czułość mikrofonu
- -54 dB +/-3dB
- Wykonanie / przeznaczenie
- Dla graczy / Gaming
- Typ słuchawek/mikrofonu
- Stereo
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Typ słuchawek
- Zamknięte
- Pałąk słuchawek
- Pałąk na głowę
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 2xmini jack 3,5mm 3 pin + adapter 1xmini jack 3,5mm 4 pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Na słuchawce
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 40mm
- Impedancja (Om)
- 32.0
- Czułość słuchawek
- 105dB +/-3dB
- Pasmo przenoszenia mikrofonu
- 100Hz - 16kHz
Specyficzne kody
- EAN13
- 4714033645010
15 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także