Słuchawki z mikrofonem Modecom MC-839 SWORD Gaming
Słuchawki z mikrofonem Modecom MC-839 SWORD Gaming Słuchawki z mikrofonem Modecom MC-839 SWORD Gaming to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania. Czarny.
Słuchawki z mikrofonem Modecom MC-839 SWORD Gaming
Słuchawki z mikrofonem Modecom MC-839 SWORD Gaming to akcesorium gamingowe z podłączeniem przewodowym. Podnosi komfort i wydajność podczas grania.
Kluczowe cechy
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku. Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne. Podłączenie słuchawek / mikrofonu: 1x mini jack 3,5mm 4-pin. Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming.
Złącza i wyposażenie
Zawartość opakowania: Słuchawki, instrukcja obsługi..
Specyfikacja techniczna
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 2.20 |
| Impedancja (Om) | 16.0 |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Regulacja głośności | Tak |
| Stosunek sygnał-szum | 99dB±3dB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
Opis
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Kolor
- Czarny
- Długość kabla / Maksymalny zasięg (m)
- 2.20
- Zawartość opakowania
- Słuchawki, instrukcja obsługi.
- Komunikacja
- Przewodowa
- Opakowanie
- BOX
- Wykonanie / przeznaczenie
- Dla graczy / Gaming
- Pasmo przenoszenia słuchawek
- 20Hz - 20kHz
- Miejsce montażu słuchawek
- Słuchawki nauszne/wokółuszne
- Stosunek sygnał-szum
- 99dB±3dB
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Miejsce montażu mikrofonu
- Mikrofon na wysięgniku
- Podłączenie słuchawek / mikrofonu
- 1x mini jack 3,5mm 4-pin
- Pozłacane styki
- Nie
- Regulacja głośności
- Tak
- Wymiary przetwornika słuchawek
- 40mm
- Impedancja (Om)
- 16.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 5901885248769
15 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także