Monitor AOC 24,5" 25G3ZM/BK 2xHDMI DP
Monitor AOC 24,5" 25G3ZM/BK 2xHDMI DP Monitor AOC 24,5" 25G3ZM/BK 2xHDMI DP to monitor LCD z ekranem 24.50 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 24,5" 25G3ZM/BK 2xHDMI DP
Monitor AOC 24,5" 25G3ZM/BK 2xHDMI DP to monitor LCD z ekranem 24.50 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI2.0/DP1.2: 48-240Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI2.0:30-255KHz / DP1.2:255KHz-255KHz. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Kolor obudowy: Czarno-czerwony (Black-red).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI 1,8 m, kabel DisplayPort 1,8 m.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI2.0/DP1.2: 48-240Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI2.0:30-255KHz / DP1.2:255KHz-255KHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarno-czerwony (Black-red) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB), 92% (CIE 1976) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 25.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Przekątna ekranu | 24.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 4.24 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 328.9(H)*557.3(W)*48(D) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 378~503(H)*557.3(W)*258.8(D) |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI 1,8 m, kabel DisplayPort 1,8 m |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 3000 :1
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarno-czerwony (Black-red)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI 1,8 m, kabel DisplayPort 1,8 m
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +23°
- Przekątna ekranu
- 24.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 25.00 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- AOC Gaming
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Touch
- Nie
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 240
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI2.0/DP1.2: 48-240Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI2.0:30-255KHz / DP1.2:255KHz-255KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 378~503(H)*557.3(W)*258.8(D)
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 328.9(H)*557.3(W)*48(D)
- Waga z podstawą (kg)
- 4.24
- Obsługa G-Sync
- Tak
- Obsługa FreeSync
- Nie
- Nasycenie kolorów
- 92% (CIE 1976)
100% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986140911
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także