Monitor AOC 31,5" Graphic Pro U32U3CV 2xHDMI DP 6xUSB RJ-45 głośniki
2 378,99 zł
Brutto
Monitor AOC 31,5" Graphic Pro U32U3CV 2xHDMI DP 6xUSB RJ-45 głośniki Monitor AOC 31,5" Graphic Pro U32U3CV 2xHDMI DP 6xUSB RJ-45 głośniki to monitor LCD. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 31,5" Graphic Pro U32U3CV 2xHDMI DP 6xUSB RJ-45 głośniki
Monitor AOC 31,5" Graphic Pro U32U3CV 2xHDMI DP 6xUSB RJ-45 głośniki to monitor LCD. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
31.50 cali
Przekątna ekranu
3840 x 2160 (4K UHD)
Rozdzielczość maksymalna
Nano IPS
Typ matrycy
60
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 98% (DCI-P3) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -15° / +15° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -6,5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | Nano IPS |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DP) |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB 3.0 x 2, Wyjście audio, USB 3.2 Type-A, RJ-45 (LAN 10M/100M/1G), USB 3.1 Type-C x 3 |
U32U3CV
8 Przedmioty
Opis
- Typ matrycy
- Nano IPS
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1300 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 3W
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable (HDMI, DP)
- Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -6,5° / +23°
- Przekątna ekranu
- 31.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -15° / +15°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
RJ-45 (LAN 10M/100M/1G)
USB 3.0 x 2
USB 3.1 Type-C x 3
USB 3.2 Type-A
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Normy spełniane przez monitor
- Calman Ready
TCO
VESA DisplayHDR 400 - Nasycenie kolorów
- 98% (DCI-P3)
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986112086
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także