Monitor Asus 27" ProArt PA279CV 2xHDMI DP USB Type-C 4xUSB 3.0 głośniki
Monitor Asus 27" ProArt PA279CV 2xHDMI DP USB Type-C 4xUSB 3.0 głośniki Monitor Asus 27" ProArt PA279CV 2xHDMI DP USB Type-C 4xUSB 3.0 głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" ProArt PA279CV 2xHDMI DP USB Type-C 4xUSB 3.0 głośniki
Monitor Asus 27" ProArt PA279CV 2xHDMI DP USB Type-C 4xUSB 3.0 głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 4, HDMI x 2, USB Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kabel USB-C, Karta gwarancyjna, Kabel Displayport, Raport z wstępnej kalibracji kolorów, Kabel zasilania, Welcome Card.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 40 ~ 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 29 ~ 160 KHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +35° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | ProArt |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.70 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.60 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614 x 369,9 x 59,5 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614 x (373,5 ~ 523,5) x 227,82 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel USB-C, Karta gwarancyjna, Kabel Displayport, Raport z wstępnej kalibracji kolorów, Kabel zasilania, Welcome Card |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 4, HDMI x 2, USB Type-C |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- G
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel Displayport
Kabel USB-C
Kabel zasilania
Karta gwarancyjna
Raport z wstępnej kalibracji kolorów
Welcome Card - Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +35°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- ProArt
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.155 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -45° / +45°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 40 ~ 60 Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 29 ~ 160 KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
USB 3.0 x 4
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614 x (373,5 ~ 523,5) x 227,82
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 614 x 369,9 x 59,5
- Waga z podstawą (kg)
- 8.60
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
Calman Verified
UL - Nasycenie kolorów
- 100% (sRGB)
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 5.70
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718017853200
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także