Monitor LG 29" UltraWide 29U511A-B IPS WFHD 100Hz HDMI DP
Monitor LG 29" UltraWide 29U511A-B IPS WFHD 100Hz HDMI DP Monitor LG 29" UltraWide 29U511A-B IPS WFHD 100Hz HDMI DP to monitor LCD z ekranem 29.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor LG 29" UltraWide 29U511A-B IPS WFHD 100Hz HDMI DP
Monitor LG 29" UltraWide 29U511A-B IPS WFHD 100Hz HDMI DP to monitor LCD z ekranem 29.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 688,5 x 313,4 x 45,3. Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm): 688,5 x 406,6 x 223,8.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, DisplayPort. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, kabel zasilający, Raport kalibracji.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 24.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Przekątna ekranu | 29.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Rodzina | UltraWide |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1080 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.00 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.50 |
| Wielkość plamki | 0.263 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 688,5 x 313,4 x 45,3 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 688,5 x 406,6 x 223,8 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, kabel zasilający, Raport kalibracji |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, DisplayPort |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI, kabel zasilający, Raport kalibracji
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- Tak
- Przekątna ekranu
- 29.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 24.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- UltraWide
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1080
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.263 mm
- Format obrazu
- 21:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 688,5 x 406,6 x 223,8
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 688,5 x 313,4 x 45,3
- Waga z podstawą (kg)
- 4.50
- Normy spełniane przez monitor
- AMD FreeSync
CE
KC
UL/cUL - Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 99% (sRGB)
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.00
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806096534601
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także