Monitor Asus 17,3" ZenScreen MB17AHG HDMI 2xUSB-C
Monitor Asus 17,3" ZenScreen MB17AHG HDMI 2xUSB-C Monitor Asus 17,3" ZenScreen MB17AHG HDMI 2xUSB-C to monitor LCD z ekranem 17.30 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 17,3" ZenScreen MB17AHG HDMI 2xUSB-C
Monitor Asus 17,3" ZenScreen MB17AHG HDMI 2xUSB-C to monitor LCD z ekranem 17.30 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 60 ~ 144 | USB-C: 60 ~ 144. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30 ~ 180 | USB-C: 180. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI x 2, USB Type-C x2. Wyposażenie dodatkowe: Kable: Zasilacz, HDMI, USB-C, Pokrowiec, przewodnik, gwarancja.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 144 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 60 ~ 144 | USB-C: 60 ~ 144 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 180 | USB-C: 180 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 1000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 800 :1 |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 18.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 17.30 cali |
| Rodzina | ZenScreen |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga z podstawą (kg) | 1.29 |
| Wielkość plamki | 0.199 mm |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 389 x 249,05 x 7 ~ 20,6 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable: Zasilacz, HDMI, USB-C, Pokrowiec, przewodnik, gwarancja |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI x 2, USB Type-C x2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 800 :1
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Kontrast dynamiczny
- 1000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable: Zasilacz, HDMI, USB-C
Pokrowiec, przewodnik, gwarancja - Regulacja wysokości
- Nie
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- Nie
- Przekątna ekranu
- 17.30 cali
- Pobór energii (podczas pracy)
- 18.00 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- ZenScreen
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.199 mm
- Powłoka ekranu
- Matowa (Matt, non-glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Nie
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 144
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 60 ~ 144 | USB-C: 60 ~ 144
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30 ~ 180 | USB-C: 180
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Złącza zewn.
- HDMI x 2
USB Type-C x2
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Nie
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Nie
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 389 x 249,05 x 7 ~ 20,6
- Waga z podstawą (kg)
- 1.29
- Normy spełniane przez monitor
- AMD FreeSync Premium
TUV Flicker-free
TUV Low Blue Light - Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 100% (sRGB)
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387005804
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także