Monitor Philips 31,5" 32M2N8900/00 2xHDMI DP USB-C głośniki
3 753,99 zł
Brutto
Monitor Philips 31,5" 32M2N8900/00 2xHDMI DP USB-C głośniki Monitor Philips 31,5" 32M2N8900/00 2xHDMI DP USB-C głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 31,5" 32M2N8900/00 2xHDMI DP USB-C głośniki
Monitor Philips 31,5" 32M2N8900/00 2xHDMI DP USB-C głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
31.50 cali
Przekątna ekranu
3840 x 2160
Rozdzielczość maksymalna
QD-OLED
Typ matrycy
240
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 240 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 510 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast statyczny | 150000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 118% (Adobe RGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 130.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | Evnia 8000 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Waga bez podstawy (kg) | 8.18 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.65 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wielkość plamki | 0.181 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 717 x 419 x 92 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 717 x 572 x 200 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, DP, USB typu upstream, USB-C – USB-C,, przewód zasilania, wspornik VESA |
| Złącza zewn. | DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C |
32M2N8900/00
28 Przedmioty
Opis
- Typ matrycy
- QD-OLED
- Kontrast statyczny
- 150000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Klasa energetyczna
- G
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI, DP, USB typu upstream, USB-C – USB-C,
przewód zasilania, wspornik VESA - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 31.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 130.90 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Evnia 8000
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.181 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 240
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 ~ 240
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30 ~ 510
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
USB Type-C - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 717 x 572 x 200
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 717 x 419 x 92
- Waga z podstawą (kg)
- 9.65
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE Mark
EAC
ETL
PSB
RoHS
TUV-Bauart
TUV/ISO9241-307 - Nasycenie kolorów
- 99% (DCI-P3)
118% (Adobe RGB)
120% (NTSC)
147,5% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 8.18
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581806347
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także