Monitor ViewSonic 24" XG24G1 Gaming Monitor IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 24" XG24G1 Gaming Monitor IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP Monitor ViewSonic 24" XG24G1 Gaming Monitor IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 24.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 24" XG24G1 Gaming Monitor IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 24" XG24G1 Gaming Monitor IPS FHD 180Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 24.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 79% (NTSC), 111% (sRGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio, Kensington Lock.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 180Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 51 ~ 210KHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 79% (NTSC), 111% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 23.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 24.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.50 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.10 |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 542.12 x 322.37 x 45.6 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 542.12 x 391.13~541.13 x 215.05 |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio, Kensington Lock |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 24.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 23.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 180
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 ~ 180Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 51 ~ 210KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 542.12 x 391.13~541.13 x 215.05
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 542.12 x 322.37 x 45.6
- Waga z podstawą (kg)
- 4.10
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CE EMC
EAC
ErP
REACH
RoHS
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 79% (NTSC)
111% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 2.50
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907032932
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także