Monitor Philips 34" 346E2CUAE/00 IPS HDMI DP 4xUSB 3.2 1xUSB-C głośniki
Monitor Philips 34" 346E2CUAE/00 IPS HDMI DP 4xUSB 3.2 1xUSB-C głośniki Monitor Philips 34" 346E2CUAE/00 IPS HDMI DP 4xUSB 3.2 1xUSB-C głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 34" 346E2CUAE/00 IPS HDMI DP 4xUSB 3.2 1xUSB-C głośniki
Monitor Philips 34" 346E2CUAE/00 IPS HDMI DP 4xUSB 3.2 1xUSB-C głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 99,5% (NTSC), 121,3% (sRGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C – USB-C, Przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, DisplayPort, Wyjście audio, USB 3.2 x 4, USB 3.1 Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C – USB-C, Przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48–120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30–160 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99,5% (NTSC), 121,3% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 31.81 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 100mm |
| Rodzina | E-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.83 |
| Waga z podstawą (kg) | 10.05 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 807 x 367 x 110 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 807 x 495 x 257 |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód USB-C – USB-C, Przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Złącza zewn. | HDMI, DisplayPort, Wyjście audio, USB 3.2 x 4, USB 3.1 Type-C |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 3000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Klasa energetyczna
- G
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Przewód USB-C – USB-C, Przewód zasilający, Dokumentacja użytkownika
- Regulacja wysokości
- Tak - 100mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 34.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 31.81 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- E-Line
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3440 x 1440
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.232 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 21:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48–120
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30–160
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
USB 3.1 Type-C
USB 3.2 x 4
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 807 x 495 x 257
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 807 x 367 x 110
- Waga z podstawą (kg)
- 10.05
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CU(EAC)
EPA
FCC-B
ICES-003
RoHS
TUV-GS
TUV Ergo
UKRAINIAN
cETLus - Nasycenie kolorów
- 99,5% (NTSC)
121,3% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 7.83
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581770662
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także