Philips Monitor 27E2N1500L 27 cali IPS 75Hz HDMI DP
Philips Monitor 27E2N1500L 27 cali IPS 75Hz HDMI DP Philips Monitor 27E2N1500L 27 cali IPS 75Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Philips Monitor 27E2N1500L 27 cali IPS 75Hz HDMI DP
Philips Monitor 27E2N1500L 27 cali IPS 75Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Przewód HDMI Przewód zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Przewód HDMI Przewód zasilający |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 114kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 35mm |
| Głębokość z podstawą | 200mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | 27E2N1500L/00 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736mm |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 20.32W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.82kg |
| Waga z podstawą | 3.19kg |
| Wysokość | 363mm |
| Wysokość z podstawą | 457mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 2.82kg
- Model
- 27E2N1500L/00
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 335.664mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 596.736mm
- Plamka matrycy
- 0.2331mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 2560 x 1440
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 300cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- BSMI
CB
CCC
CE
CEL
EAC
ETL
MEPS
PSB
TUV
UKCA - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 20.32W
- Klasa energetyczna
- C
- Akcesoria w zestawie
- Przewód HDMI Przewód zasilający
- Wysokość
- 363mm
- Szerokość
- 614mm
- Głębokość
- 35mm
- Kontrast dynamiczny
- Mega Contrast
- Wysokość z podstawą
- 457mm
- Głębokość z podstawą
- 200mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 114kHz
- Częstotliwość pionowa min.
- 48Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 75Hz
- Waga z podstawą
- 3.19kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Nie
- Częstotliwość odświeżania
- 75Hz
- Kensington Security Slot
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038005455
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także