Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24mv-30 FHD 63D7UAT3EU
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24mv-30 FHD 63D7UAT3EU Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24mv-30 FHD 63D7UAT3EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24mv-30 FHD 63D7UAT3EU
Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24mv-30 FHD 63D7UAT3EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: 1x kabel zasilający (1,8 m) 1x kabel USB-C na USB-C (1,8 m) Monitor ze stojakiem Przewodnik szybkiej konfiguracji . Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x DisplayPort, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: ThinkVision T24mv-30.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x DisplayPort, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | 1x kabel zasilający (1,8 m) 1x kabel USB-C na USB-C (1,8 m) Monitor ze stojakiem Przewodnik szybkiej konfiguracji |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 75Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI, 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x DisplayPort, 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 199.7mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250nits |
| Kamera internetowa | Tak, 5,0 MPix |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ThinkVision T24mv-30 |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527mm |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.274mm |
| Pobór mocy | 24.5W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 539.8mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 6.5kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 542.8mm |
| Zakres regulacji wysokości | 155mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- ThinkVision T24mv-30
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.5mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527mm
- Plamka matrycy
- 0.274mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 4ms
- Jasność
- 250nits
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x DisplayPort
4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- 5,0 MPix
Tak - Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- EPEAT
Energy Star
RoHS
TCO
TUV - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 24.5W
- Klasa energetyczna
- E
- Akcesoria w zestawie
- 1x kabel zasilający (1,8 m) 1x kabel USB-C na USB-C (1,8 m) Monitor ze stojakiem Przewodnik szybkiej konfiguracji
- Szerokość
- 539.8mm
- Kontrast dynamiczny
- 3 000 000:1
- Wysokość z podstawą
- 542.8mm
- Głębokość z podstawą
- 199.7mm
- Waga z podstawą
- 6.5kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 75Hz
- Zakres regulacji wysokości
- 155mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 196801934177
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także