LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240Hz
LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240Hz LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240Hz
LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość odświeżania | 240Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 51.7mm |
| Głębokość z podstawą | 220mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | 27G440A-B |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.3108mm |
| Pobór mocy | 21W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614.2mm |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 6.5kg |
| Waga z podstawą | 4kg |
| Wysokość | 364.8mm |
| Wysokość z podstawą | 540.7mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 6.5kg
- Model
- 27G440A-B
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 27''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Ekran dotykowy
- Nie
- Plamka matrycy
- 0.3108mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- Jasność
- 400cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 21W
- Klasa energetyczna
- A
- Wysokość
- 364.8mm
- Szerokość
- 614.2mm
- Głębokość
- 51.7mm
- Wysokość z podstawą
- 540.7mm
- Głębokość z podstawą
- 220mm
- Waga z podstawą
- 4kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 240Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806096625361
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także