IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite S2425AS-B1 IPS,FHD,A14,24/7,RJ45,
IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite S2425AS-B1 IPS,FHD,A14,24/7,RJ45, IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite S2425AS-B1 IPS,FHD,A14,24/7,RJ45, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite S2425AS-B1 IPS,FHD,A14,24/7,RJ45,
IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite S2425AS-B1 IPS,FHD,A14,24/7,RJ45, to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający 1.8 m. Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający 1.8 m |
| Czas reakcji new | 14ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 83kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 28mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 500cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | ProLite S2425AS-B1P |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527mm |
| Plamka matrycy | 0.275mm |
| Pobór mocy | 17.5W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 549.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 4.24kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wysokość | 336mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 4.24kg
- Model
- ProLite S2425AS-B1P
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.5mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527mm
- Plamka matrycy
- 0.275mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 14ms
- Jasność
- 500cd/m²
- Kontrast statyczny
- 1 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 3,5 mm minijack
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type C)
1 x USB 2.0
1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 17.5W
- Klasa energetyczna
- Nie dotyczy
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający 1.8 m
- Wysokość
- 336mm
- Szerokość
- 549.5mm
- Głębokość
- 28mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 31kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 83kHz
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Tak
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Nie
- Kensington Security Slot
- Nie
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Nie
- Tilt (pochylenie)
- Nie
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570127184
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także