HP Inc. Monitor S5 Pro 524pu FHD USB-C 9D9V7AA ABB
HP Inc. Monitor S5 Pro 524pu FHD USB-C 9D9V7AA ABB HP Inc. Monitor S5 Pro 524pu FHD USB-C 9D9V7AA ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
HP Inc. Monitor S5 Pro 524pu FHD USB-C 9D9V7AA ABB
HP Inc. Monitor S5 Pro 524pu FHD USB-C 9D9V7AA ABB to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: HP Series 5 Pro 524pu.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD% |
| Etykieta energetyczna | Pobierz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 47.2mm |
| Głębokość z podstawą | 189.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 350nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 178° |
| Kąt widzenia poziomy | 178° |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | HP Series 5 Pro 524pu |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527mm |
| Plamka matrycy | 0.28mm |
| Pobór mocy | 14W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Swivel (obrót lewo/prawo) | Tak |
| Szerokość | 539.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 5.9kg |
| Wysokość | 314.3mm |
| Wysokość z podstawą | 503.2mm |
| Zakres regulacji wysokości | 150mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Model
- HP Series 5 Pro 524pu
- Etykieta energetyczna
- Pobierz
- Przekątna ekranu 2
- 23.8''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Błyszcząca
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Obszar widzialny w pionie
- 296.5mm
- Obszar widzialny w poziomie
- 527mm
- Plamka matrycy
- 0.28mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 5ms
- Jasność
- 350nits
- Kontrast statyczny
- 1 500:1
- Kąt widzenia poziomy
- 178°
- Kąt widzenia pionowy
- 178°
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x RJ-45 LAN
2 x USB 3.2 Type-C Gen 1
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Nie
- Certyfikaty
- Energy Star
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 14W
- Klasa energetyczna
- D
- Wysokość
- 314.3mm
- Szerokość
- 539.4mm
- Głębokość
- 47.2mm
- Wysokość z podstawą
- 503.2mm
- Głębokość z podstawą
- 189.5mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 115Hz
- Częstotliwość pionowa min.
- 50Hz
- Częstotliwość pionowa max.
- 100Hz
- Waga z podstawą
- 5.9kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- HP - PPHPD%, UPHPD%, RNHPD%, TNHPD%, TCHPD%, RDHPD%
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
- 100Hz
- Kensington Security Slot
- Nie
- Zakres regulacji wysokości
- 150mm
- Swivel (obrót lewo/prawo)
- Tak
- Tilt (pochylenie)
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 197961408171
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także