Benq Monitor 31.5 cala PD3225U LED 5ms/2K/2000:1/HDMI/Czarny
Benq Monitor 31.5 cala PD3225U LED 5ms/2K/2000:1/HDMI/Czarny Benq Monitor 31.5 cala PD3225U LED 5ms/2K/2000:1/HDMI/Czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 31.5 cala PD3225U LED 5ms/2K/2000:1/HDMI/Czarny
Benq Monitor 31.5 cala PD3225U LED 5ms/2K/2000:1/HDMI/Czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Thunderbolt 3, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Thunderbolt 3, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Thunderbolt 3, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 74.8mm |
| Głębokość z podstawą | 273.3mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Szary |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Model | PD3225U |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 230W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714.8mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 8.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 411.4mm |
| Wysokość (maks.) | 628.4mm |
| Wysokość z podstawą | 478.4mm |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Szary
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- Model
- PD3225U
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- TFT IPS (IPS)
- Powierzchnia matrycy
- Matowa
- Ekran dotykowy
- Nie
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 (4K/UHD)
- Czas reakcji new
- Jasność
- Kontrast statyczny
- 2 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 1,07 mld
- Gniazda we/wy
- 1 x DisplayPort
1 x Thunderbolt 3
1 x USB (Type B)
1 x USB (Type C)
2 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 - Wbudowane głośniki
- Tak
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- TUV
- Standard VESA
- 100 x 100
- Pobór mocy
- 230W
- Klasa energetyczna
- F
- Wysokość
- 411.4mm
- Szerokość
- 714.8mm
- Głębokość
- 74.8mm
- Wysokość z podstawą
- 478.4mm
- Głębokość z podstawą
- 273.3mm
- Waga z podstawą
- 8.2kg
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Wysokość (maks.)
- 628.4mm
- Regulacja wysokości
- Tak
- Częstotliwość odświeżania
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755093265
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także