IIYAMA Monitor dotykowy 32 cale TF3215MC-B2
IIYAMA Monitor dotykowy 32 cale TF3215MC-B2 IIYAMA Monitor dotykowy 32 cale TF3215MC-B2 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA Typ matrycy 1920 x 1080 (FHD 1080).
IIYAMA Monitor dotykowy 32 cale TF3215MC-B2
IIYAMA Monitor dotykowy 32 cale TF3215MC-B2 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel zasilający, USB, HDMI Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający, USB, HDMI Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 68kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 61mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 500cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | TF3215MC-B2 |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.3637mm |
| Pobór mocy | 32W |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Szerokość | 739.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 10kg |
| Wysokość | 434mm |
| Zakrzywienie ekranu | 0R |
Opis
- Kolor (wyliczeniowy)
- Czarny
- Uwaga
- CE+WEEE
- Gwarancja
- 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
- Waga
- 10kg
- Model
- TF3215MC-B2
- Etykieta energetyczna
- Przekątna ekranu 2
- 31.5''
- Typ matrycy
- VA
- Ekran dotykowy
- Tak
- Technologia podświetlania
- Diody LED
- Plamka matrycy
- 0.3637mm
- Proporcje obrazu
- 16:9
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 (FHD 1080)
- Czas reakcji new
- 8ms
- Jasność
- 500cd/m²
- Kontrast statyczny
- 3 000:1
- Kąt widzenia poziomy
- Kąt widzenia pionowy
- Ilość kolorów
- 16,7 mln
- Gniazda we/wy
- 1 x 15-pin D-Sub
1 x DisplayPort
1 x HDMI - Wbudowane głośniki
- Nie
- Wbudowany tuner TV
- Nie
- Kamera internetowa
- Brak
- Pivot
- Tak
- Certyfikaty
- CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
WEEE - Standard VESA
- 200 x 200
- Pobór mocy
- 32W
- Klasa energetyczna
- F
- Akcesoria w zestawie
- Kabel zasilający, USB, HDMI Skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable
- Wysokość
- 434mm
- Szerokość
- 739.5mm
- Głębokość
- 61mm
- Częstotliwość pozioma min.
- 30kHz
- Częstotliwość pozioma max.
- 68kHz
- Zakrzywienie ekranu
- 0R
- Bluetooth
- Nie
- WiFi
- Nie
- Data Act
- Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%
- Regulacja wysokości
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570123667
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także