Monitor AOC 23,8" 24G4HRE Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki
Monitor AOC 23,8" 24G4HRE Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki Monitor AOC 23,8" 24G4HRE Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 23,8" 24G4HRE Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki
Monitor AOC 23,8" 24G4HRE Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Nasycenie kolorów: 120,4% (sRGB), 94,1% (DCI-P3), 89,9% (Adobe RGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Kable HDMI, Kabel Displayport.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 200 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 120,4% (sRGB), 94,1% (DCI-P3), 89,9% (Adobe RGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +21,5° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.64 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.43 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540 x 324,84 x 50,62 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540 x 434,5 x 177,39 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Kable HDMI, Kabel Displayport |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel Displayport
Kabel zasilający
Kable HDMI - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3,5° / +21,5°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 200
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 540 x 434,5 x 177,39
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 540 x 324,84 x 50,62
- Waga z podstawą (kg)
- 3.43
- Obsługa G-Sync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 89,9% (Adobe RGB)
94,1% (DCI-P3)
120,4% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 2.64
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986142991
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także