Monitor LG 31,5" UltraFine 32UQ850V-W 4K UHD 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
1 945,99 zł
Brutto
Monitor LG 31,5" UltraFine 32UQ850V-W 4K UHD 2xHDMI DP 4xUSB głośniki Monitor LG 31,5" UltraFine 32UQ850V-W 4K UHD 2xHDMI DP 4xUSB głośniki to monitor LCD. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor LG 31,5" UltraFine 32UQ850V-W 4K UHD 2xHDMI DP 4xUSB głośniki
Monitor LG 31,5" UltraFine 32UQ850V-W 4K UHD 2xHDMI DP 4xUSB głośniki to monitor LCD. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
31.50 cali
Przekątna ekranu
3840 x 2160
Rozdzielczość maksymalna
IPS Black
Typ matrycy
60
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast statyczny | 2500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 98% (DCI-P3) |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 55.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Rodzina | UltraFine |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 |
| Typ matrycy | IPS Black |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.30 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.15 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wielkość plamki | 0.181 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714,5 x 420 x 44,6 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714,5 x 597,8 x 239,3 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI 1,5 m, Zasilacz + przewód 1,5 m, Kabel DP 1,5 m, Kabel USB-A/B 1,5 m, Kabel USB-C 1,5 m, Raport z kalibracji fabrycznej kolorów |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB 3.0 x 2, USB 2.0 Type-B |
32UQ850V-W.AEU
20 Przedmioty
Opis
- Typ matrycy
- IPS Black
- Kontrast statyczny
- 2500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Klasa energetyczna
- G
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel DP 1,5 m
Kabel HDMI 1,5 m
Kabel USB-A/B 1,5 m
Kabel USB-C 1,5 m
Raport z kalibracji fabrycznej kolorów
Zasilacz + przewód 1,5 m - Regulacja wysokości
- Tak - 110mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 31.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 55.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- UltraFine
- Jasność matrycy
- 400 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.181 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (8 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
USB 2.0 Type-B
USB 3.0 x 2
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 714,5 x 597,8 x 239,3
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 714,5 x 420 x 44,6
- Waga z podstawą (kg)
- 7.15
- Normy spełniane przez monitor
- AMD FreeSync
VESA DisplayHDR 400 - Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 98% (DCI-P3)
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 5.30
Specyficzne kody
- EAN13
- 8806084240866
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także