Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP
Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki. 27.00 cali.
Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP
Monitor AOC 27" Q27G4XF HDMI DP to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (QHD). Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm): 613,9 x 366,3 x 51,3.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort. Wyposażenie dodatkowe: Kabel HDMI, DP.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -28° / +28° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3° / +21° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | AOC Gaming |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.44 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.40 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,9 x 366,3 x 51,3 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,9 x (386~516) x 207,7 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, DP |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort |
Opis
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel HDMI, DP
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3° / +21°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- AOC Gaming
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.155 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -28° / +28°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 180
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 613,9 x (386~516) x 207,7
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 613,9 x 366,3 x 51,3
- Waga z podstawą (kg)
- 5.40
- Waga bez podstawy (kg)
- 3.44
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986182485
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także