Monitor Asus 23,8" ProArt Display PA24ACRV HDMI 2xDP 4xUSB głośniki 2x2W
Monitor Asus 23,8" ProArt Display PA24ACRV HDMI 2xDP 4xUSB głośniki 2x2W Monitor Asus 23,8" ProArt Display PA24ACRV HDMI 2xDP 4xUSB głośniki 2x2W to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 23,8" ProArt Display PA24ACRV HDMI 2xDP 4xUSB głośniki 2x2W
Monitor Asus 23,8" ProArt Display PA24ACRV HDMI 2xDP 4xUSB głośniki 2x2W to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver). Nasycenie kolorów: 100% (sRGB), 95% (DCI-P3). Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, Kensington Lock, DisplayPort x 2, USB 3.0 x 3, USB Type-C x2, Wyjście słuchawkowe. Wyposażenie dodatkowe: Kable (HDMI, DisplayPort , USB-C, zasilający), Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna i powitalna, Color pre-calibration report, Quick release stand.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15~135 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Kontrast dynamiczny | 3000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB), 95% (DCI-P3) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | ProArt Display |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.90 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.60 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.205 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 539,6 x 322,2 x 44,6 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 539,6 x 515,1 x 197,2 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (HDMI, DisplayPort , USB-C, zasilający), Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna i powitalna, Color pre-calibration report, Quick release stand |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | HDMI, Kensington Lock, DisplayPort x 2, USB 3.0 x 3, USB Type-C x2, Wyjście słuchawkowe |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kontrast dynamiczny
- 3000 :1
- Kolor obudowy
- Czarno-srebrny (Black-silver)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Color pre-calibration report, Quick release stand
Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna i powitalna
Kable (HDMI, DisplayPort , USB-C, zasilający) - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +23°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 15.00 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- ProArt Display
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.205 mm
- Powłoka ekranu
- Matowa (Matt, non-glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48~75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 15~135
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort x 2
HDMI
Kensington Lock
USB 3.0 x 3
USB Type-C x2
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 539,6 x 515,1 x 197,2
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 539,6 x 322,2 x 44,6
- Waga z podstawą (kg)
- 5.60
- Normy spełniane przez monitor
- Calman Ready
EPEAT Gold
FSC MIX
TCO
TUV Low Blue Light
VESA DisplayHDR 400
VESA MediaSync Display - Obsługa G-Sync
- Nie
- Obsługa FreeSync
- Nie
- Nasycenie kolorów
- 95% (DCI-P3)
100% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 3.90
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387308127
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także