Monitor Lenovo 27" Legion 27U-10 (67D1GAC1EU) IPS 4K UHD 160Hz 2xHDMI DP
Monitor Lenovo 27" Legion 27U-10 (67D1GAC1EU) IPS 4K UHD 160Hz 2xHDMI DP Monitor Lenovo 27" Legion 27U-10 (67D1GAC1EU) IPS 4K UHD 160Hz 2xHDMI DP to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Lenovo 27" Legion 27U-10 (67D1GAC1EU) IPS 4K UHD 160Hz 2xHDMI DP
Monitor Lenovo 27" Legion 27U-10 (67D1GAC1EU) IPS 4K UHD 160Hz 2xHDMI DP to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Kolor obudowy: Czarny (Raven Black). Nasycenie kolorów: 99% (sRGB), 95% (DCI-P3). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio. Wyposażenie dodatkowe: 1x DP cable (1.8m), 1x Power cable (1.8m), 4x Screws, Quick setup guide, Warranty booklet.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.500 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Czarny (Raven Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB), 95% (DCI-P3) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Obsługa FreeSync | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 26.00 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rodzina | Legion |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.10 |
| Waga brutto (kg) | 9.000 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.20 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,7 x 367 x 49 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,7 x 529,2~394,2 x 214 |
| Wyposażenie dodatkowe | 1x DP cable (1.8m), 1x Power cable (1.8m), 4x Screws, Quick setup guide, Warranty booklet |
| Złącza zewn. | DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Klasa energetyczna
- F
- Kolor obudowy
- Czarny (Raven Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- 1x DP cable (1.8m)
1x Power cable (1.8m)
4x Screws
Quick setup guide
Warranty booklet - Waga brutto (kg)
- 9.000
- Regulacja wysokości
- Tak
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- Tak
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 26.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Legion
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.155 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Tak
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.500 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 160
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Wyjście audio - Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 613,7 x 529,2~394,2 x 214
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 613,7 x 367 x 49
- Waga z podstawą (kg)
- 6.20
- Normy spełniane przez monitor
- AMD FreeSync Premium
EU Energy Efficiency Level (Level-F)
Eyesafe Display 2.0
G-SYNC Compatible
RoHS
TUV Low Blue Light (Hardware solution) - Obsługa G-Sync
- Tak
- Obsługa FreeSync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 95% (DCI-P3)
99% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 4.10
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0198158438865
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także