Monitor Philips 44,5" 45B1U6900CH/00 2xHDMI DP 2xUSB-C głośniki 2x5W
3 852,00 zł
Brutto
Monitor Philips 44,5" 45B1U6900CH/00 2xHDMI DP 2xUSB-C głośniki 2x5W Monitor Philips 44,5" 45B1U6900CH/00 2xHDMI DP 2xUSB-C głośniki 2x5W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 44,5" 45B1U6900CH/00 2xHDMI DP 2xUSB-C głośniki 2x5W
Monitor Philips 44,5" 45B1U6900CH/00 2xHDMI DP 2xUSB-C głośniki 2x5W to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
44.50 cali
Przekątna ekranu
5120 x 1440 (Dual QHD)
Rozdzielczość maksymalna
VA
Typ matrycy
75
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-114 |
| Format obrazu | 32:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 450 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 107% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 46.30 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Przekątna ekranu | 44.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +15° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rodzina | B-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 5120 x 1440 (Dual QHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 9.90 |
| Waga z podstawą (kg) | 12.96 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.212 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 1085 x 337 x 158 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 1085 x 515 x 238 |
| Wyposażenie dodatkowe | Dokumentacja użytkownika, przewód zasilania, Przewód HDMI, przewód DisplayPort, przewód USB-C – USB-C/A Y, |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | DisplayPort, HDMI x 2, Wejście mikrofonowe/wyjście słuchawkowe (combo), USB Type-C x2 |
45B1U6900CH/00
1 Przedmiot
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 3000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Klasa energetyczna
- G
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Dokumentacja użytkownika
Przewód HDMI, przewód DisplayPort, przewód USB-C – USB-C/A Y,
przewód zasilania - Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +15°
- Przekątna ekranu
- 44.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 46.30 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- B-Line
- Jasność matrycy
- 450 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 5120 x 1440 (Dual QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.212 mm
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -45° / +45°
- Format obrazu
- 32:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48-75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30-114
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
USB Type-C x2
Wejście mikrofonowe/wyjście słuchawkowe (combo) - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 1085 x 515 x 238
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 1085 x 337 x 158
- Waga z podstawą (kg)
- 12.96
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CU(EAC)
FCC-B
ICES-003
RoHS
TUV-GS
TUV Ergo
TUV Eyesafe
cETLus - Obsługa G-Sync
- Nie
- Nasycenie kolorów
- 107% (NTSC)
123% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 9.90
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581797430
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także