Monitor Philips 23,8" 242S1AE/00 VGA DVI-D HDMI DP głośniki
Monitor Philips 23,8" 242S1AE/00 VGA DVI-D HDMI DP głośniki Monitor Philips 23,8" 242S1AE/00 VGA DVI-D HDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 23,8" 242S1AE/00 VGA DVI-D HDMI DP głośniki
Monitor Philips 23,8" 242S1AE/00 VGA DVI-D HDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 107% (sRGB), 91% (NTSC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: DisplayPort, Wejście audio PC, Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, DVI-D. Wyposażenie dodatkowe: Dokumentacja użytkownika, VGA cable, HDMI cable, DP cable, Audio cable, Power cable.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-85 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 107% (sRGB), 91% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 10.40 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | S-Line |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.98 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.83 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540 x 323 x 51 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540 x 482 x 205 |
| Wyposażenie dodatkowe | Dokumentacja użytkownika, VGA cable, HDMI cable, DP cable, Audio cable, Power cable |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | DisplayPort, Wejście audio PC, Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, DVI-D |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Dokumentacja użytkownika
VGA cable, HDMI cable, DP cable, Audio cable, Power cable - Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +25°
- Przekątna ekranu
- 23.80 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 10.40 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- S-Line
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.275 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -180° / +180°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48-75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30-85
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- D-Sub / VGA
DVI-D
DisplayPort
HDMI
Wejście audio PC
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 540 x 482 x 205
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 540 x 323 x 51
- Waga z podstawą (kg)
- 4.83
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CCC
CECP
CEL
CE Mark
CU(EAC)
EPA
EPEAT
Energy Star 8.0
FCC-B
ICES-003
RoHS
SEMKO
TCO
TUV-GS
TUV Eye Comfort
UKRAINIAN - Nasycenie kolorów
- 91% (NTSC)
107% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 2.98
Specyficzne kody
- EAN13
- 8712581764296
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także