Monitor AOC 27" 27G4HRE Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki
Monitor AOC 27" 27G4HRE Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki Monitor AOC 27" 27G4HRE Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 27" 27G4HRE Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki
Monitor AOC 27" 27G4HRE Fast IPS FHD 200Hz 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 115,4% (sRGB), 91,9% (DCI-P3), 90,5% (Adobe RGB). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kable HDMI(1,8m), DP(1,8m), zasilający.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 200 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-200 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-230 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 115,4% (sRGB), 91,9% (DCI-P3), 90,5% (Adobe RGB) |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Obsługa G-Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 23.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -3,5° / +21,5° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.36 |
| Waga brutto (kg) | 6.810 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.14 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 613,7 x 336,4 x 53,7 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 613,7 x 460,7 x 177,4 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable HDMI(1,8m), DP(1,8m), zasilający |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- Fast IPS
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable HDMI(1,8m), DP(1,8m), zasilający
- Waga brutto (kg)
- 6.810
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -3,5° / +21,5°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 23.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 200
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48-200
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30-230
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 613,7 x 460,7 x 177,4
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 613,7 x 336,4 x 53,7
- Waga z podstawą (kg)
- 4.14
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
EAC
FCC
ISO 9241-307
REACH
RoHS
TUV-Bauart-Mark
UKCA
WEEE - Obsługa G-Sync
- Tak
- Nasycenie kolorów
- 90,5% (Adobe RGB)
91,9% (DCI-P3)
115,4% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 3.36
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183000
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także