Monitor ViewSonic 34" VG3456C 2xHDMI DP 6xUSB RJ45 głośniki 2x5W
1 921,00 zł
Brutto
Monitor ViewSonic 34" VG3456C 2xHDMI DP 6xUSB RJ45 głośniki 2x5W Monitor ViewSonic 34" VG3456C 2xHDMI DP 6xUSB RJ45 głośniki 2x5W to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 34" VG3456C 2xHDMI DP 6xUSB RJ45 głośniki 2x5W
Monitor ViewSonic 34" VG3456C 2xHDMI DP 6xUSB RJ45 głośniki 2x5W to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
34.00 cali
Przekątna ekranu
3440 x 1440
Rozdzielczość maksymalna
VA
Typ matrycy
100
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 50~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15~155 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 75% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 38.53 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +40° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.70 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.10 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 807 x 388 x 116 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 807 x 423,4~533,4 x 217 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (zasilający, HDMI 2.0, USB-C, USB-A na B), instrukcja |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Złącza zewn. | USB 3.2 Type-C, Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, RJ-45, USB 3.2 x 4, USB 3.2 Type-B |
VG3456C
15 Przedmioty
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 3000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarno-srebrny (Black-silver)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Kable (zasilający, HDMI 2.0, USB-C, USB-A na B), instrukcja
- Regulacja wysokości
- Tak - 110mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +40°
- Przekątna ekranu
- 34.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 38.53 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 400 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3440 x 1440
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.232 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Tak
- Format obrazu
- 21:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 50~100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 15~155
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
RJ-45
USB 3.2 Type-B
USB 3.2 Type-C
USB 3.2 x 4
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 807 x 423,4~533,4 x 217
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 807 x 388 x 116
- Waga z podstawą (kg)
- 9.10
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CEC
CE EMC
EAC
EPEAT
Energy Star
ErP
FCC-B
ICES-003
Mexico Energy
NOM
REACH
RoHS
TCO 9.0
UkrSEPRO
WEEE
cTUVus - Nasycenie kolorów
- 75% (NTSC)
106% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 6.70
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907018592
chat
Komentarze (3)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także