Monitor ViewSonic 27" VG2757V-2K HDMI 2xDP 5xUSB RJ45 głosniki 2x5W kamera
1 733,00 zł
Brutto
Monitor ViewSonic 27" VG2757V-2K HDMI 2xDP 5xUSB RJ45 głosniki 2x5W kamera Monitor ViewSonic 27" VG2757V-2K HDMI 2xDP 5xUSB RJ45 głosniki 2x5W kamera to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 27" VG2757V-2K HDMI 2xDP 5xUSB RJ45 głosniki 2x5W kamera
Monitor ViewSonic 27" VG2757V-2K HDMI 2xDP 5xUSB RJ45 głosniki 2x5W kamera to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
27.00 cali
Przekątna ekranu
2560 x 1440 (QHD)
Rozdzielczość maksymalna
IPS (In-Plane Switching)
Typ matrycy
100
Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 50~100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15~150 |
| Dodatki multimedialne | Wbudowany mikrofon, Kamera 5MPix |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 76% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 29.77 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +40° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.50 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.00 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 612,7 x 390,15 x 56,9 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 612,7 x 423,38~533,38 x 217,24 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, Kabel USB Type-C Gen1 oraz Gen2, Instrukcja, Kabel zasilający |
| Złącza zewn. | RJ-45, DisplayPort out, USB 3.2 Type-C, Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB 3.0 x 3, USB 3.0 Type-C |
VG2757V-2K
25 Przedmioty
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1300 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- Instrukcja
Kabel HDMI
Kabel USB Type-C Gen1 oraz Gen2
Kabel zasilający - Regulacja wysokości
- Tak - 110mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +40°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 29.77 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Dodatki multimedialne
- Kamera 5MPix
Wbudowany mikrofon - Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Tak
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 50~100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 15~150
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
DisplayPort out
HDMI
Kensington Lock
RJ-45
USB 3.0 Type-C
USB 3.0 x 3
USB 3.2 Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 612,7 x 423,38~533,38 x 217,24
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 612,7 x 390,15 x 56,9
- Waga z podstawą (kg)
- 8.00
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CEC
CE EMC
EAC
EPEAT
Energy Star
ErP
FCC-B
ICES-003
Mexico Energy
NOM
REACH
RoHS
TCO 9.0
UkrSEPRO
WEEE
cTUVus - Nasycenie kolorów
- 76% (NTSC)
108% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 5.50
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907024357
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także