Monitor Asus 27" ProArt Display PA279CRV 2xHDMI DP USB-C głośniki 2x2W
Monitor Asus 27" ProArt Display PA279CRV 2xHDMI DP USB-C głośniki 2x2W Monitor Asus 27" ProArt Display PA279CRV 2xHDMI DP USB-C głośniki 2x2W to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 27" ProArt Display PA279CRV 2xHDMI DP USB-C głośniki 2x2W
Monitor Asus 27" ProArt Display PA279CRV 2xHDMI DP USB-C głośniki 2x2W to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 100% (sRGB), 99% (DCI-P3). Powłoka ekranu: Matowa (Matt, non-glare). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB 3.0 x 3, USB 3.0 Type-C. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, instrukcja, karta gwarancyjna.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15 ~ 135 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB), 99% (DCI-P3) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 17.65 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rodzina | ProArt Display |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga z podstawą (kg) | 5.78 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.155 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 612.22 x 362.89 x 44.1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 612.22 x (408.11~538.11) x 215.00 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, instrukcja, karta gwarancyjna |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-C, USB 3.0 x 3, USB 3.0 Type-C |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- E
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Wyposażenie dodatkowe
- Kabel zasilający, instrukcja, karta gwarancyjna
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +25°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 17.65 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- ProArt Display
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.155 mm
- Powłoka ekranu
- Matowa (Matt, non-glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 ~ 60
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 15 ~ 135
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
USB 3.0 Type-C
USB 3.0 x 3
USB Type-C
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 612.22 x (408.11~538.11) x 215.00
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 612.22 x 362.89 x 44.1
- Waga z podstawą (kg)
- 5.78
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
cTUVus - Nasycenie kolorów
- 99% (DCI-P3)
100% (sRGB) - Obsługa Adaptive Sync
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711081951506
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także