Monitor ViewSonic 34” VG3457CV MVA UWQHD 100Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 głośniki
Monitor ViewSonic 34” VG3457CV MVA UWQHD 100Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 głośniki Monitor ViewSonic 34” VG3457CV MVA UWQHD 100Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 34” VG3457CV MVA UWQHD 100Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 głośniki
Monitor ViewSonic 34” VG3457CV MVA UWQHD 100Hz 2xHDMI DP HUB RJ45 głośniki to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI 2.0, DisplayPort, USB Type C: 48 ~ 100 Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI 2.0, DisplayPort, USB Type C: 30 ~ 150 KHz. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-A x4, USB Type-C x2, RJ-45. Wyposażenie dodatkowe: Quick start guide, Power Cable, HDMI to HDMI Cable, USB Type-C Cable (with USB Type A adaptor).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI 2.0, DisplayPort, USB Type C: 48 ~ 100 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI 2.0, DisplayPort, USB Type C: 30 ~ 150 KHz |
| Dodatki multimedialne | Kamera |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -120° / +120° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 45.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | +5° / +40° |
| Regulacja wysokości | Tak - 110mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | MVA |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.00 |
| Waga z podstawą (kg) | 9.50 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 5W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 808.0 x 31.3 x 4.53 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 808.0 x 423.7~533.7 x 236.2 |
| Wyposażenie dodatkowe | Quick start guide, Power Cable, HDMI to HDMI Cable, USB Type-C Cable (with USB Type A adaptor) |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, USB Type-A x4, USB Type-C x2, RJ-45 |
Opis
- Typ matrycy
- MVA
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 3000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 5W
- Kontrast dynamiczny
- 80000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Power Cable, HDMI to HDMI Cable, USB Type-C Cable (with USB Type A adaptor)
Quick start guide - Regulacja wysokości
- Tak - 110mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- +5° / +40°
- Przekątna ekranu
- 34.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 45.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3440 x 1440
- Touch
- Nie
- Dodatki multimedialne
- Kamera
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -120° / +120°
- Format obrazu
- 21:9
- Czas reakcji matrycy
- 5.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI 2.0, DisplayPort, USB Type C: 48 ~ 100 Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI 2.0, DisplayPort, USB Type C: 30 ~ 150 KHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
RJ-45
USB Type-A x4
USB Type-C x2
Wyjście słuchawkowe - Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 808.0 x 423.7~533.7 x 236.2
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 808.0 x 31.3 x 4.53
- Waga z podstawą (kg)
- 9.50
- Normy spełniane przez monitor
- CEC
EPEAT
Energy Star
FCC-B
ICES-003
Mexico Energy
NOM
cTUVus - Waga bez podstawy (kg)
- 7.00
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907026078
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także