Monitor Philips 27" 27B2G5601/00 IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP HUB RJ45 głośniki
Monitor Philips 27" 27B2G5601/00 IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP HUB RJ45 głośniki Monitor Philips 27" 27B2G5601/00 IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP HUB RJ45 głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 27" 27B2G5601/00 IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP HUB RJ45 głośniki
Monitor Philips 27" 27B2G5601/00 IPS QHD 100Hz HDMI 2xDP HUB RJ45 głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (QHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver). Nasycenie kolorów: 110% (sRGB), 94% (NTSC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort x 2, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4, RJ-45 (LAN 10M/100M/1G/2.5G), USB 3.2 Gen 1 Type-C, USB 3.2 Gen 2 Type-C x 2. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Kabel DP, Kabel HDMI, Kabel USB-C na C, Kabel audio, Dokumnetacja.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 150 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 110% (sRGB), 94% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 16.02 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +30° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.43 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.19 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614 x 368 x 58 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614 x 543 x 235 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Kabel DP, Kabel HDMI, Kabel USB-C na C, Kabel audio, Dokumnetacja |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort x 2, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4, RJ-45 (LAN 10M/100M/1G/2.5G), USB 3.2 Gen 1 Type-C, USB 3.2 Gen 2 Type-C x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 3W
- Klasa energetyczna
- C
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarno-srebrny (Black-silver)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Dokumnetacja
Kabel DP
Kabel HDMI
Kabel USB-C na C
Kabel audio
Kabel zasilający - Regulacja wysokości
- Tak - 150mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +30°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 16.02 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (QHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -180° / +180°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 ~ 100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30 ~ 150
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort x 2
HDMI
Kensington Lock
RJ-45 (LAN 10M/100M/1G/2.5G)
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4
USB 3.2 Gen 1 Type-C
USB 3.2 Gen 2 Type-C x 2
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614 x 543 x 235
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 614 x 368 x 58
- Waga z podstawą (kg)
- 7.19
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE Mark
EAC
EAEU RoHS
EMF
EPEAT
FCC
ICES-003
RoHS
TCO
TUV/GS
TUV Ergo
TUV Eyesafe
UKCA - Nasycenie kolorów
- 94% (NTSC)
110% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 5.43
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038003314
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także