Monitor Philips 31,5" 32B1N3800/00 VA 4K UHD 60Hz HDMI DP 5xUSB głośniki
Monitor Philips 31,5" 32B1N3800/00 VA 4K UHD 60Hz HDMI DP 5xUSB głośniki Monitor Philips 31,5" 32B1N3800/00 VA 4K UHD 60Hz HDMI DP 5xUSB głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 31,5" 32B1N3800/00 VA 4K UHD 60Hz HDMI DP 5xUSB głośniki
Monitor Philips 31,5" 32B1N3800/00 VA 4K UHD 60Hz HDMI DP 5xUSB głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Nasycenie kolorów: 122% (sRGB), 106% (NTSC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 3840 x 2160 (4K UHD).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4, USB 3.2 Gen 1 Type-B. Wyposażenie dodatkowe: Przewód USB-C, przewód zasilania, Przewód HDMI, Przewó DP.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 23-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-140 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 122% (sRGB), 106% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 34.80 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +25° |
| Regulacja wysokości | Tak - 180mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.38 |
| Waga z podstawą (kg) | 11.29 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.181 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714 x 422 x 62 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714 x 631 x 280 |
| Wyposażenie dodatkowe | Przewód USB-C, przewód zasilania, Przewód HDMI, Przewó DP |
| Złącza zewn. | Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2, Wyjście audio, USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4, USB 3.2 Gen 1 Type-B |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 3500 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 3W
- Klasa energetyczna
- F
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Przewó DP
Przewód HDMI
Przewód USB-C
przewód zasilania - Regulacja wysokości
- Tak - 180mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +25°
- Przekątna ekranu
- 31.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 34.80 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 350 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Wielkość plamki
- 0.181 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -180° / +180°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 23-75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30-140
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
USB 3.2 Gen 1 Type-A x 4
USB 3.2 Gen 1 Type-B
Wyjście audio - Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.30 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 714 x 631 x 280
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 714 x 422 x 62
- Waga z podstawą (kg)
- 11.29
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE Mark
EAC
EAEU RoHS
EMF
FCC
ICES-003
MEPS
PSB
TUV/GS
TUV Ergo
UKCA - Nasycenie kolorów
- 106% (NTSC)
122% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 7.38
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038001235
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także