Monitor ViewSonic 31,5” VG3208-4K VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 31,5” VG3208-4K VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP Monitor ViewSonic 31,5” VG3208-4K VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 31,5” VG3208-4K VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 31,5” VG3208-4K VA 4K UHD 60Hz 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 3840 x 2160 (4K UHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI (v2.0): 24–60 | DisplayPort (v1.4): 48–60. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI (v2.0): 15–140 | DisplayPort (v1.4): 24–140. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (8-bitowy). Nasycenie kolorów: 72% (NTSC), 104% (sRGB).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: Adapter AC/DC x1, Skrócona instrukcja obsługi x1, Wtyczka zasilania x1 lub 2 (w zależności od kraju), Kabel HDMI (v2.0; męski-męski) x1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI (v2.0): 24–60 | DisplayPort (v1.4): 48–60 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI (v2.0): 15–140 | DisplayPort (v1.4): 24–140 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 72% (NTSC), 104% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 40.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -4° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 90mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.50 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.90 |
| Wielkość plamki | 0.182 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714,3 x 427,48 x 59,22 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714,3 x 456 ~ 546 x 213 |
| Wyposażenie dodatkowe | Adapter AC/DC x1, Skrócona instrukcja obsługi x1, Wtyczka zasilania x1 lub 2 (w zależności od kraju), Kabel HDMI (v2.0; męski-męski) x1 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 3000 :1
- Wbudowane głośniki
- Nie
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- Adapter AC/DC x1
Kabel HDMI (v2.0; męski-męski) x1
Skrócona instrukcja obsługi x1
Wtyczka zasilania x1 lub 2 (w zależności od kraju) - Regulacja wysokości
- Tak - 90mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -4° / +20°
- Przekątna ekranu
- 31.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 40.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.182 mm
- Powłoka ekranu
- Matowa (Matt, non-glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Tak
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 60
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI (v2.0): 24–60 | DisplayPort (v1.4): 48–60
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI (v2.0): 15–140 | DisplayPort (v1.4): 24–140
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (8-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 714,3 x 456 ~ 546 x 213
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 714,3 x 427,48 x 59,22
- Waga z podstawą (kg)
- 7.90
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
CE EMC
EAC
EPEAT
Energy Star
ErP
REACH
RoHS
UkrSEPRO
WEEE - Nasycenie kolorów
- 72% (NTSC)
104% (sRGB) - Waga bez podstawy (kg)
- 5.50
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907027273
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także