Monitor AOC 27" 27B3CA2 HDMI DP USB-C głośniki 2x2W
Monitor AOC 27" 27B3CA2 HDMI DP USB-C głośniki 2x2W Monitor AOC 27" 27B3CA2 HDMI DP USB-C głośniki 2x2W to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor AOC 27" 27B3CA2 HDMI DP USB-C głośniki 2x2W
Monitor AOC 27" 27B3CA2 HDMI DP USB-C głośniki 2x2W to monitor LCD z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 1920 x 1080 (Full HD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C, Wejście mikrofonu, Wejście mikrofonowe/wyjście słuchawkowe (combo).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48-100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30-115 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1300 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Rodzina | Basic |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.05 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.93 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 616.6 x 45.4x 356.7 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 616.6 x 452.9 x 229.5 |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C, Wejście mikrofonu, Wejście mikrofonowe/wyjście słuchawkowe (combo) |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1300 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Kontrast dynamiczny
- 20000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 35.00 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Rodzina
- Basic
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 1920 x 1080 (Full HD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.274 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 100
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48-100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30-115
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 16,7 M (6 bit + FRC)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI
Kensington Lock
USB Type-C
Wejście mikrofonowe/wyjście słuchawkowe (combo)
Wejście mikrofonu - Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 616.6 x 452.9 x 229.5
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 616.6 x 45.4x 356.7
- Waga z podstawą (kg)
- 6.93
- Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 4.05
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986181471
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także