Monitor ViewSonic 31,5" VA3209-2K-MHD (VS19155) 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 31,5" VA3209-2K-MHD (VS19155) 2xHDMI DP Monitor ViewSonic 31,5" VA3209-2K-MHD (VS19155) 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor ViewSonic 31,5" VA3209-2K-MHD (VS19155) 2xHDMI DP
Monitor ViewSonic 31,5" VA3209-2K-MHD (VS19155) 2xHDMI DP to monitor LCD marki VIEWSONIC EUROPE z ekranem 31.50 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Rozdzielczość maksymalna: 2560 x 1440 (WQHD). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 75 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 24-75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 15-120 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast dynamiczny | 50000000 :1 |
| Kontrast statyczny | 1200 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.10 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.30 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2,5W |
| Wielkość plamki | 0.273 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714 x 428 x 59 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714 x 520 x 231 |
| Wyposażenie dodatkowe | HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1 |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- LED
- Kontrast statyczny
- 1200 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2,5W
- Klasa energetyczna
- F
- Kontrast dynamiczny
- 50000000 :1
- Kolor obudowy
- Czarny (Black)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 24
- Wyposażenie dodatkowe
- HDMI Cable (v2.0; Male-Male) x1, AC/DC Adapter x1, Quick Start Guide x1
- Regulacja wysokości
- Nie
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- Tak
- Przekątna ekranu
- 31.50 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 35.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Nie
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 250 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (WQHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.273 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- Nie
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 4.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 75
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 24-75
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 15-120
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Nie
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 714 x 520 x 231
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 714 x 428 x 59
- Waga z podstawą (kg)
- 7.30
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
EAC
EMC
ErP
REACH
RoHS
UkrSEPRO
WEEE - Waga bez podstawy (kg)
- 6.10
Specyficzne kody
- EAN13
- 0766907017946
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także