Monitor Philips 27" 27M2N3501PA/00 IPS WQHD 260Hz 2xHDMI DP głośniki
Monitor Philips 27" 27M2N3501PA/00 IPS WQHD 260Hz 2xHDMI DP głośniki Monitor Philips 27" 27M2N3501PA/00 IPS WQHD 260Hz 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 27" 27M2N3501PA/00 IPS WQHD 260Hz 2xHDMI DP głośniki
Monitor Philips 27" 27M2N3501PA/00 IPS WQHD 260Hz 2xHDMI DP głośniki to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 27.00 cali, o rozdzielczości 2560 x 1440 (WQHD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48-144 Hz | DP: 48-260Hz. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30-230 kHz | DP: 30-400 kHz. Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Nasycenie kolorów: 120% (sRGB), 95% (DCI-P3), 90% (Adobe RGB), 105% (NTSC).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2. Wyposażenie dodatkowe: DP cable, HDMI cable and power cable.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 260 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48-144 Hz | DP: 48-260Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30-230 kHz | DP: 30-400 kHz |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 120% (sRGB), 95% (DCI-P3), 90% (Adobe RGB), 105% (NTSC) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -30° / +30° |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 35.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.88 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.66 |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 614 x 368 x 60 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 614 x 519 x 261 |
| Wyposażenie dodatkowe | DP cable, HDMI cable and power cable |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- IPS (In-Plane Switching)
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 1000 :1
- Wbudowane głośniki
- 2 x 2W
- Klasa energetyczna
- F
- Kolor obudowy
- Biały (White)
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Wyposażenie dodatkowe
- DP cable, HDMI cable and power cable
- Regulacja wysokości
- Tak - 130mm
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 27.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 35.00 W
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 2560 x 1440 (WQHD)
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.233 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Obrót wokół własnej osi [Swivel]
- -30° / +30°
- Format obrazu
- 16:9
- Czas reakcji matrycy
- 1.000 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 260
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- HDMI: 48-144 Hz | DP: 48-260Hz
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- HDMI: 30-230 kHz | DP: 30-400 kHz
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Nie
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście słuchawkowe - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Ustawienie ekranu w pionie [Pivot]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 614 x 519 x 261
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 614 x 368 x 60
- Waga z podstawą (kg)
- 5.66
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE Mark
EMF
FCC
ICES-003
MEPS
PSB
UKCA - Nasycenie kolorów
- 90% (Adobe RGB)
95% (DCI-P3)
105% (NTSC)
120% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 3.88
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038004304
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także