Monitor Philips 34" 34M2C3500L/00 2xHDMI DP
Monitor Philips 34" 34M2C3500L/00 2xHDMI DP Monitor Philips 34" 34M2C3500L/00 2xHDMI DP to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Philips 34" 34M2C3500L/00 2xHDMI DP
Monitor Philips 34" 34M2C3500L/00 2xHDMI DP to monitor LCD marki MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. z ekranem 34.00 cali, o rozdzielczości 3440 x 1440. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 1,07 B (10-bitowy). Nasycenie kolorów: 94% (Adobe RGB), 125% (sRGB), 105% (NTSC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Złącza zewn.: Wyjście audio, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2.
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście audio, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48 ~ 100 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 255 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kontrast statyczny | 4000 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 94% (Adobe RGB), 125% (sRGB), 105% (NTSC) |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Pobór energii (podczas pracy) | 31.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.50 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.33 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.231 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 808 x 369 x 69 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 808 x 464 x 251 |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście audio, Kensington Lock, DisplayPort, HDMI x 2 |
Opis
- Typ matrycy
- VA
- Technologia podświetlania
- WLED
- Kontrast statyczny
- 4000 :1
- Zawiera baterię / akumulator
- Nie
- Gwarancja producenta [mies.]
- 36
- Regulacja kąta nachylenia [Tilt]
- -5° / +20°
- Przekątna ekranu
- 34.00 cali
- Montaż VESA
- 100 x 100
- Pobór energii (podczas pracy)
- 31.00 W
- Wbudowany zasilacz
- Tak
- Kąt widzenia poziomy (H)
- 178.00 stopni
- Kąt widzenia pionowy (V)
- 178.00 stopni
- Jasność matrycy
- 300 cd/m2
- Rozdzielczość maksymalna
- 3440 x 1440
- Touch
- Nie
- Wielkość plamki
- 0.231 mm
- Powłoka ekranu
- Antyodblaskowa (Anti-Glare)
- Format obrazu
- 21:9
- Czas reakcji matrycy
- 0.030 ms
- Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz)
- 180
- Częstotliwość odchylania pionowego (Hz)
- 48 ~ 100
- Częstotliwość odchylania poziomego (KHz)
- 30 ~ 255
- Ilość wyświetlanych kolorów
- 1,07 B (10-bitowy)
- Zakrzywiony ekran
- Tak
- Złącza zewn.
- DisplayPort
HDMI x 2
Kensington Lock
Wyjście audio - Redukcja migotania [FlickerFree/Safe]
- Tak
- Pobór energii (tryb czuwania)
- 0.50 W
- Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm)
- 808 x 464 x 251
- Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm)
- 808 x 369 x 69
- Waga z podstawą (kg)
- 7.33
- Normy spełniane przez monitor
- CB
CE
EAC
ISO 9241-307
RoHS
TUV-Bauart
UKCA - Nasycenie kolorów
- 94% (Adobe RGB)
105% (NTSC)
125% (sRGB) - Zgodność z technologią HDCP
- Tak
- Waga bez podstawy (kg)
- 6.50
- Obsługa Adaptive Sync
- Tak
- Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light]
- Tak
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038001945
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także